Nils Kölare litografi

Nils Kölare litografi
Nils Kölare litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Abstrakt komposition, signerad och daterad 91 samt numrerad 73/150, litografi, ca 48x62 cm

763848

2020-04-23