Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KINA, 5 dlr, porslin, 17-1900-tal, bl a Mandarin, höjder ca 4-12 cm, fat diameter ca 15x15 cm

vas mandarin med nagg

763857

2020-04-28