Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KINA, 5 dlr, porslin, 17-1900-tal, bl a Mandarin, höjder ca 4-12 cm, fat diameter ca 15x15 cm
vas mandarin med nagg
763857
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här