Kakemono

Kakemono
Kakemono
Kakemono
Kakemono
Kakemono
Kakemono

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAKEMONO, figurscen, Japan, signerad, , akvarell på papper, bildmått ca 146x40

revor samt hål förekommer

763859

2020-04-23