Ernst Smith oljemålning

Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

ERNST SMITH (1868-1945): "Mörrumsån", signerad Ernst Smith, olja på pannå, ca 38x55 cm

763861

2020-04-29