David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Kustmotiv, signerad D. Wallin, olja på pannå, ca 18,5x22 cm

763868

2020-04-29