Roca Fuster

Roca Fuster
Roca Fuster
Roca Fuster
Roca Fuster

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ROCA FUSTER, (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, signerad o daterad i blyerts, bladmått 64,5 x 50 cm

763869

2020-04-25