Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ROCA FUSTER, (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, signerad o daterad i blyerts, bladmått 64,5 x 50 cm
763869
2020-04-25