Rölakanmatta 1900-talets mitt

Rölakanmatta 1900-talets mitt
Rölakanmatta 1900-talets mitt
Rölakanmatta 1900-talets mitt
Rölakanmatta 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, randdekor i rött, grått, grönt, gult och vitt, ca 265x120 cm

Fläckar, varav några större, fransar saknas delvis, viss lukt

763882

2020-05-02