Endel Köks blandteknik

Endel Köks blandteknik
Endel Köks blandteknik
Endel Köks blandteknik
Endel Köks blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENDEL KÖKS (Estland, 1912-1983): Figurkomposition, signerad och daterad E Köks -70, blandteknik på papper, bladmått 64,5x51 cm

Spår frånt tejp i marginalen

763890

2020-04-23