Spegelskåp

Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SPEGELSKÅP, 1800/1900-tal, möjligen från Belgien, i låda samt 3 hyllplan, fanér i bl a valnöt, nyckel finns, skåpet går att demontera, höjd ca 224 samt 107x50 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre listbitar borta, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

763893

2020-04-23