Spegelskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SPEGELSKÅP, 1800/1900-tal, möjligen från Belgien, i låda samt 3 hyllplan, fanér i bl a valnöt, nyckel finns, skåpet går att demontera, höjd ca 224 samt 107x50 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre listbitar borta, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
763893
2020-04-23