Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
EMIL ÅBERG (1864-1940): figurer i 1700-talsinteriör, signerad och daterad E Åberg -34, olja på pannå, ca 31x27 cm
Oramad, fernissa med visst ytslitage
763897
2020-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här