Emil Åberg oljemålning

Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): figurer i 1700-talsinteriör, signerad och daterad E Åberg -34, olja på pannå, ca 31x27 cm

Oramad, fernissa med visst ytslitage

763897

2020-04-23