Jean-Antoine Houdon efter skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

JEAN-ANTOINE HOUDON, efter, skulptur i form av barnhuvud, 1800/1900-tal, patinerad brons, sockel i marmor (rosso antico), höjd ca 28 cm

Nagg på sockeln, slitage

763903

2020-04-23