Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
JEAN-ANTOINE HOUDON, efter, skulptur i form av barnhuvud, 1800/1900-tal, patinerad brons, sockel i marmor (rosso antico), höjd ca 28 cm
Nagg på sockeln, slitage
763903
2020-04-23