Oljemålning
2020-04-29
763918
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR Kvinna med duva, olja på duk, uppklistrad på pannå, ej signerad, ca 33x22 cm
skador på duk