Bengt Nordenborg

Bengt Nordenborg
Bengt Nordenborg
Bengt Nordenborg
Bengt Nordenborg

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BENGT NORDENBORG (född 1938), (2) surrealistiska motiv, litografier, sgnerade och numrerade 232/260, resp. 64/300, bildmått ca 47x64 cm, 60x47 cm.

Kuntoraportti

763925

Päivämäärä:

2020-04-25