Bengt Nordenborg
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BENGT NORDENBORG (född 1938), (2) surrealistiska motiv, litografier, sgnerade och numrerade 232/260, resp. 64/300, bildmått ca 47x64 cm, 60x47 cm.
Kuntoraportti
763925
Päivämäärä:
2020-04-25