Skrin i mässing 2 st
2020-04-23
763926
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, 2 st, 1900-talets första hälft, mässing, insats av cederträ, höjd ca 4 samt 6,5, 21x15, samt 12x10 cm
Smärre slitage