Skrin i mässing 2 st

Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st
Skrin i mässing 2 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, 2 st, 1900-talets första hälft, mässing, insats av cederträ, höjd ca 4 samt 6,5, 21x15, samt 12x10 cm

Smärre slitage

763926

2020-04-23