Karin Ögren

Karin Ögren
Karin Ögren

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN ÖGREN (född 1956): "fenomen på himlafästet", färglitografi, signerad och daterad Karin Ögren 1995,, 79/150 ,52x39 cm

763933

2020-04-24