Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, klädd i svart/vit randigt tyg, rygg klädd i svart långhårig textil, rygghöjd ca 112, bredd ca 55
Senare klädsel
763937
2020-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här