Stol / fåtölj modern klädsel

Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel
Stol / fåtölj modern klädsel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, klädd i svart/vit randigt tyg, rygg klädd i svart långhårig textil, rygghöjd ca 112, bredd ca 55

Senare klädsel

763937

2020-04-24