Jaromir Brabenec

Jaromir Brabenec
Jaromir Brabenec

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAROMIR BRABENEC (Tjeckoslovakien, född 1934): Abstrakt komposition, signerad och daterad 1974, numrerad 12/90, färgserigrafi, ca 75x51 cm

763941

2020-04-25