Svanstol

Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVANSTOL, 1800-talets andra hälft, stomme i ek, främre benparet med hjul, stoppad och med textil klädsel samt toffsar, sitthöjd ca 45, högsta höjd 89 samt djup 80 cm

Några toffsar saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

763991

2020-04-24