Klädskåp med spegel

Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDSKÅP med spegel, 1900-talets början, invändigt hyllplan, höjd ca 220 cm, bredd 85 cm, djup 52 cm

slitage, avslag, repor, nyckel saknas

764040

2020-04-25