Litografiska fågelplanscherLennart Sand
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LITOGRAFISKA FÅGELPLANSCHER. LENNART SAND, "Skisser efter naturen och på sten ritade av Lennart Sand". Vikmanshyttan/Österå, 1988, grönt originalhalvfranskt band med guldpräglad ryggtitel och marmorerade pärmpapper, mått 43x36 cm
Boken tryckt i 690 numrerade exemplar, varav detta med nr 40
Smärre slitage
764045
2020-04-24