Einar Jolin, Rådjurskalf, akvarell, 1947

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjurskalf, signerad och daterad Einar Jolin 23 Aug 1947, akvarell på papper, 46,5x31 cm.

UTSTÄLLD
Samlingsutställning, Skövde konsthall, februari 1948, katalognr 55

764078

2020-05-10