Barnbestick Georg Jensen Pyramide
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
BESTICK, 3 dlr, sterlingsilver, Georg Jensen, Köpenhamn, modell Pyramide formgiven av Harald Nielsen, barnbestick bestående av, gaffel, kniv och sked samt etui, L ca 14-16,5 cm, bruttovikt ca 103 gram, nettovikt exkl kniv ca 68 gram
Slitage, repor, monogramgravyr
764080
2020-04-25