Barnbestick Georg Jensen Pyramide

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BESTICK, 3 dlr, sterlingsilver, Georg Jensen, Köpenhamn, modell Pyramide formgiven av Harald Nielsen, barnbestick bestående av, gaffel, kniv och sked samt etui, L ca 14-16,5 cm, bruttovikt ca 103 gram, nettovikt exkl kniv ca 68 gram

Slitage, repor, monogramgravyr

764080

2020-04-25