Olle Nordberg, Ensam flicka, Nordingrå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Ensam flicka, Nordingrå, signerad och daterad Olle Nordberg 54, olja på pannå, 37,5x46 cm

UTSTÄLLNING
Konstakademien, Stockholm april 1955

764081

2020-05-10