Fickplunta silver

Fickplunta silver
Fickplunta silver
Fickplunta silver
Fickplunta silver
Fickplunta silver
Fickplunta silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FICKPLUNTA, sterlingsilver, rektangulär, H ca 14 cm, vikt ca 148 g

Slitage, repor, liten buckla på ett hörn

764084

2020-04-25