Köpmannadisk/skåp

Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp
Köpmannadisk/skåp

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

KÖPMANNADISK/SKÅP (2) 1900-talets mitt, 2 delar med vardera 12 lådor, den ena med skåpdel under, den enas höjd är 120 samt 96x40, den andra 89 samt 97x40 cm

Sprickor, slitage, skador, lagningar, påskrifter, färgfläclar, tejp, bruks och åldersrelaterat slitage

764101

2020-04-24