Borstar silver
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOILETTEUTENSILIER, 4 dlr, silver,
A.F. Hellman, Uppsala 1835, reserakborste.
Reserakborste otydliga stämplar, 1800-talets senare del,
Hans Georg Tillström, Stockholm 1830, mustaschborste,
Carl Tengstedt, Göteborg 1849, mustaschborste
Bruksslitage
764107
2020-04-25