Borstar silver

Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver
Borstar silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOILETTEUTENSILIER, 4 dlr, silver,
A.F. Hellman, Uppsala 1835, reserakborste.
Reserakborste otydliga stämplar, 1800-talets senare del,
Hans Georg Tillström, Stockholm 1830, mustaschborste,
Carl Tengstedt, Göteborg 1849, mustaschborste

Bruksslitage

764107

2020-04-25