Kolonnskåp Solgården

Kolonnskåp Solgården
Kolonnskåp Solgården
Kolonnskåp Solgården
Kolonnskåp Solgården
Kolonnskåp Solgården
Kolonnskåp Solgården

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOLONNSKÅP, 2 dlr, 1900-talets andra hälft, Solgården, gustaviansk stil, bemålat, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 75 resp 127, 35x34 resp 40x33, cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador o färgbortfall

764108

2020-04-23