Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
STIG LUNDIN, "Gotlandsregn", olja på duk, 1969, signerad och daterad Stig Lundin -69, mått exl. ram ca 62x37 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre/obetydligt slitage
764114
2020-04-30