Stig Lundin oljemålning

Stig Lundin oljemålning
Stig Lundin oljemålning
Stig Lundin oljemålning
Stig Lundin oljemålning
Stig Lundin oljemålning
Stig Lundin oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

STIG LUNDIN, "Gotlandsregn", olja på duk, 1969, signerad och daterad Stig Lundin -69, mått exl. ram ca 62x37 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Smärre/obetydligt slitage

764114

2020-04-30