Akvarell, Erik Svensson 1965

Akvarell, Erik Svensson 1965
Akvarell, Erik Svensson 1965
Akvarell, Erik Svensson 1965
Akvarell, Erik Svensson 1965

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AKVARELL, Erik Svensson, signerad och daterad Erik Svensson - 65, i ram med utskuren passepartout, mått ink. ram ca 61x55,5 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

764126

2020-04-30