Byrå England
2020-04-23
764147
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, England, bemålad, beslag i patinerad mssing, höjd ca 82, 73x44 cm
Senare bemålning, smärre ytskador, skivan med färgbortfall