Björn Dawid Dawidsson, Ur serien Jobb/work
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949): Ur serien Berlin Bondage,för Berliner Magazine 2004, signerad och daterad Dawid, pigment print, upplaga 5 + 2 ap, varav detta ap, bildmått 75x60, med ram 100x80 cm.
PROVENIENS: Svensk privatsamling
764150
2020-05-10