Björn Dawid Dawidsson, Ur serien Jobb/work

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949): Ur serien Berlin Bondage,för Berliner Magazine 2004, signerad och daterad Dawid, pigment print, upplaga 5 + 2 ap, varav detta ap, bildmått 75x60, med ram 100x80 cm.

PROVENIENS: Svensk privatsamling

764150

2020-05-10