Falko Behrendt bronsskulpturer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKO BEHRENDT (Danmark, född 1951): 1 par, "Spinnrockshuvuden", brons, signerad Behrendt 2007, 498/500 samt 33/500, höjd 37,5 cm vardera

Smärre slitage, en skulptur smärre ostadig

764153

2020-04-25