Fartygsventiler 2 st

Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st
Fartygsventiler 2 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGSVENTILER, 2 st, 1900-talets första hälft, mässing, diamater ca 30 cm

Ingår i trmaauktionen Nautica

bruksslitage, ena ventilen saknar glas

764156

2020-04-25