Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER (2) snurrmodell, 1970-tal, fot i metall, stoppade och med blå textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 89 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
764168
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här