Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER (2) snurrmodell, 1970-tal, fot i metall, stoppade och med blå textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 89 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

764168

2020-04-25