Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GIO PONTI, "Super Leggera" stol, modell Nr. 699, Figli di Amadeo Cassina Meda Italy, ask, 1950-tal, tidig produktion
sits med mindre skador i rottingen
764182
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här