Gio Ponti stol

Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol
Gio Ponti stol

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GIO PONTI, "Super Leggera" stol, modell Nr. 699, Figli di Amadeo Cassina Meda Italy, ask, 1950-tal, tidig produktion

sits med mindre skador i rottingen

764182

2020-05-10