Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, mässing, halvtunneform, med plats för glas på kortsidor, höjd 54, 36x22 cm
Bruksslitage
764186
2020-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här