Taklampa art deco

Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, mässing, halvtunneform, med plats för glas på kortsidor, höjd 54, 36x22 cm

Bruksslitage

764186

2020-04-23