Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA, Han-stil, 1900-tal, Kina, glaserat och bemålat lergods, avsiktlig patina, diameter 25 cm, höjd 36 cm
Fotringsnagg, mindre bränningsspricka
764191
2020-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här