Byrå
2020-04-24
764240
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme med mahognyfanér, 2 lådor, marmorskiva, höjd ca 65, 64x34 cm
Bruksslitage