Francis Sydney Muschamp olja

Francis Sydney Muschamp olja
Francis Sydney Muschamp olja
Francis Sydney Muschamp olja
Francis Sydney Muschamp olja
Francis Sydney Muschamp olja
Francis Sydney Muschamp olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCIS SYDNEY MUSCHAMP (1851-1929): Man som tar rast från krattning, olja på duk, signerad Sydney Muschamp 1891, 45x61 cm

Uppfodrad

764254

2020-04-25