Lennart Segerstråle akvarell

Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell

Klubbat för:

400 EUR

400 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) ljusets och mörkrets män, signerad samt daterad 1967, akvarell, 57x44 cm

764255

2020-04-24