Taburett Karl-johan 1800-tal

Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal
Taburett Karl-johan 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, Karl-Johan, 1800-tal, betsad stomme, ca 50x35, höjd 50 cm

Slitage, märken

764258

2020-04-28