Spegel med konsoll

Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll
Spegel med konsoll

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL med konsoll, 1900-talets första del, trä och pastellage, bronserad, krön med dekor av bockhuvud, konsoll med marmorskiva samt med tassfötter, total höjd ca 255, bredd 66 cm

Kompletteringar, slitage, märken

764262

2020-04-28