Broscher halskedja armband guld
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
BROSCHER, 2 st., HALSKEDJA, ÖRHÄNGE, ARMBAND, 2 st., RINGAR, 5 st., 18 k guld, totalvikt ca 33,9 g
RINGAR, 2 st., 14 k guld, vikt ca 3,9 g, ett udda hänge, oädel metall medföljer
Armband, kedja 3 ringar trasiga, en brosch saknar nål, bucklor, slitage
764340
2020-04-27