Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MASK, Puno, Gabon, 1900-tal, skuren i trä, kalkad och bemålad, höjd ca 33 cm

Proveniens: DeZwaan, Amsterdam

Kuntoraportti

Slitage, nagg

764347

Päivämäärä:

2020-04-25