Mask Afrika
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MASK, Puno, Gabon, 1900-tal, skuren i trä, kalkad och bemålad, höjd ca 33 cm
Proveniens: DeZwaan, Amsterdam
Kuntoraportti
Slitage, nagg
764347
Päivämäärä:
2020-04-25