Sekretär 1900-tal
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, art deco, fanérad i bonad björk, intarsiadekor, höjd 100, 85x44 cm
Kuntoraportti
Skador
764359
Päivämäärä:
2020-04-23