Oljemålning motiv från Stockholms skärgård

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): "Rölöga", signerad E. Dahlgren, olja på pannå, ca 53x64 cm

764363

2020-04-23