Hallykta

Hallykta
Hallykta
Hallykta
Hallykta
Hallykta
Hallykta
Hallykta
Hallykta

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HALLYKTA, metall, 1900-talets mitt, iriserande glasmassa, höjd ca 30 cm

Släppt i toppen, slitage

764383

2020-04-23